Jezdili jste jako děti na tábory? Co jste měli nejraději? Soutěže, bojovky, večerní táboráky nebo noční stezku odvahy? Priority se asi mění s věkem, ale u večerního táboráku, kdo uměl hrát na kytaru a ten kdo uměl zpívat, to byli králové večera a milovaly je...








