Vysněná dovolená

Také patříte k těm lidem, kteří moc rádi cestují? Pokud ano, tak mi jistě dáte za pravdu, že asi nejlepší dovolená a cestování je tam, kde je opravdu krásně a kde jsou taky nějaké památky anebo je hlavně moře. A samozřejmě jsou ale taky lidé, kteří cestují jenom tak, že se jenom flákají a válejí se u moře. Ale tohle nemyslím vůbec zle. Já totiž taky mám někdy ráda takové dny, kde si jenom lehnu k televizi anebo ke knize a opravdu nerada něco dělám. Jsou to takové jiné dny, velmi zajímavé a taky příjemné, co si budeme povídat, které člověk k životu nejspíš potřebuje. Protože i odpočinek a cestování nebo kvalitní dovolená je taky formou relaxace.

Ráda objevuji nová místa.

A u relaxace si přeci samozřejmě každý člověk odpočine, takže potom taky podává lepší výkony v práci. A odpočatý člověk je takový příjemnější. A znám taky opravdu mnoho lidí, kteří to přehánějí v práci, jsou takový workoholici, takže potom jsou taky takoví nervózní a mohou taky trpět stresem, proto jsem si řekla, že raději budu méně pracovat a mít méně peněz, než abych se stresovala a potom byla z toho nějak psychicky nemocná. Anebo měla syndrom vyhoření. Znáte vůbec syndrom vyhoření? pokud ne, tak máte štěstí. A je to velice nebezpečné.

Chci objevit svět.

Proto raději dávám na to, bych měla taky dostatek kvalitní dovolené a taky ráda cestuji do takových destinací, kde je mi opravdu hodně příjemně, na které potom moc ráda vzpomínám. Taky jsem takový typ člověka, co hodně o sebe dbá a o své zdraví prvně. A miluji taky nadevše svou rodinu, takže celá naše rodina moc ráda cestuje a užívá si dovolené, aby nám byla pěkně a měli jsme vždycky na co vzpomínat jako celá rodina. A taky se jistě lidé třídí na to, kam nejraději cestují. Někdo opravdu rád jenom za sluncem, někdo zase jenom na hory za sněhem, třeba na lyže či snowboard. Dovolená je opravdu pro všechny lidi, aby si pořádně odpočinuli a pročistili si hlavu.