Veselé sedací vaky pro vaše děti!

Příjemný doplněk do dětských pokojíčků.

Do dětského pokoje patří nejen užitkový nábytek, čímž máme na mysli pracovní stůl pro školáky a vhodnou ergonomickou židli, ale i zařízení, které vyvolá úsměv na rtech dítěte a potěší jeho dětskou dušičku. A tím mohou být veselé sedací vaky pro děti Beanbag. Děti je mají tuze moc v oblibě, protože pro dítka jsou tato s e d á t k a vyráběna z měkoučkých a příjemných materiálů, a k tomu dokážou být hravě veselé.

sedací slon

Duo sedací vaky zpříjemní každý dětský pokoj!

Tento druh sedadel je vyráběn zpravidla z materiálu, který je dvoubarevný a krásně k sobě ladí. Děti milují svítící a radostné barvy a tuto vlastnost právě splňují duo sedací vaky pro děti, například níže uvedený fialovo limetkový. Vak je spojen popruhy, takže dítě se může pohodlně a zároveň bezpečně posadit a hovět si po zasloužené práci, kterou odvede na školních úlohách… Dopřejte dětem parádní odpočinek, zaslouží si to! Navíc tyto sedací pytle zpestří vybavení jejich pokojíčku a poskytnou místo k sezení i pro jejich kamarády.

duo limet purple

Je nuda sedět na židli!

Vaše dítě se na klasické židli nasedí ve škole nebo ve školní družině více než dost. Dopřejte mu změnu a darujte mu překvapení ve formě sedacího barevného vaku! Je příjemné a pohodlně se na něm sedí díky měkké výplni. Radost z něho budou mít i maminky, protože je skvělý na údržbu. Jen ho otřete vlhkým hadříkem.

Sedací vaky ve tvaru roztomilých zvířátek!

Není výjimkou, že dětská duše miluje zvířata. Nemůžete si dovolit pořídit dětem psíka nebo kočičku? Tak jim pořiďte rovnou slůně! Děti budou nadšené a věříme, že i vám se bude sedací vak ve tvaru roztomilého slůněte, který má už i své jméno DUMBO, líbit.

A pokud byste si přáli větší výběr sedáků ze zvířecí říše, pak můžete vybírat například kravičku Božku, pejska Čaka anebo Fíka, čuníka Pepu, losíka Lumpíka, tučňáka anebo i Turtláka želvičku!

Zvířátka jsou sametově hebká a vaše dítka se do nich rády zachumlají. Nechte je vychutnat si svou chvilku potěšení…