Testování jako cesta ke zdraví

Poslední roky jsou náročné pro všechny z nás. Finančně, psychicky i sociálně. Ano, mluvíme o nemoci, která zasáhla celý svět – Covid 19. Je tu s námi již dlouho a my se s ním pomalu učíme žít. To neznamená, že by měl člověk zapomenout na svou obezřetnost. Stále je to riziko pro nás, pro naše blízké. Kamarády, rodiče, prarodiče. Velkým tématem za poslední měsíce a vlastně už roky (bože, ten čas ale letí) je testování. Testují se lidé, kteří byli v kontaktu s nakaženým, testují se lidé, kteří mají příznaky.

antigenní test

Testují se ale také preventivně děti ve školách, nebo zaměstnanci v práci. Velmi důležité je, otestovat se také, když jdete na návštěvu do nemocnice, domova pro seniory, nebo třeba na návštěvu domů k babičce, případně člověku z rizikové skupiny. Není to povinné, není to nařízené. Je to ale to nejmenší, co můžeme pro tyto lidi udělat. Pro klid na duši plivnout do nádobky, nebo se trošku porýpat v nose (kdo to jako dítě nedělal, že jo) a hned máme klidné svědomí, že nenakazíme své milované a neohrozíme tak jejich zdraví, v některých případech i život. Občas se nám také stane (především v zimních měsících), že na nás něco trochu leze. Máme rýmu, lehce pokašláváme a začíná v nás hlodat obava, jestli náhodou “to” nemáme. A právě proto je dobré, vždy mít v zásobě nějaký test doma.

Covid test

Společnost Covid Expert nabízí antigenní testy prodej obou druhů. Ze slin i z nosu. Je tedy jen na Vás, jaký způsob testování je pro Vás příjemnější. Antigenní test společnosti Covid Expert jsou rychlé, kvalitní, certifikované a spolehlivý výsledek umí ukázat už za 15 až 20 min. Ať už potřebujete jen pár testů pro vlastní potřebu, nebo raději větší balení, zajisté si vyberete. V nabídce jsou také nové testy, které zachytí spolehlivě variantu Omikron. U některých testů a balení můžete také využít možnost proplacení pojišťovnou. Myslete na své zdraví a zdraví lidí okolo sebe. Finančně dostupné a spolehlivé testy mohou zachránit nejen zdraví, ale i život.