Tantru si zamilují i ženy

Ženský orgasmus je v některých případech jedna velká neznámá i pro ně samotné. Ženy přistupují k sexualitě jinak než muži, jsou mnohem citlivější, sex je pro ně vrcholem vztahu mezi partnery, dochází při něm k naprosté otevřenosti a bezmezné důvěře. Aby se žena svému protějšku mohla otevřít, musí s ním komunikovat, musí si oba dva rozumět, být, jak se říká, na jedné vlně, a to není zrovna snadné.
obrázek v kaleidoskopu
Zvláště v dnešní době ne.
Tantrické masáže mohou být jednou z možností, kde by příjemné uvolnění mysli a těla vrcholilo ženským orgasmem. Ženy však nejsou příliš častými hosty těchto procedur, jsou nejen ostýchavější, ale i náročnější ve svém výběru. Muži jsou zkrátka rozsévači, spojují sex s touhou po oplodnění a mnozí z nich jsou doslova na vrcholu blaženosti, když jejich partnerka považuje životodárné sperma za vrcholný dar. Vyplývá to z jejich mužské podstaty a není to záležitost pouze lidská, ale setkáváme se tímto fenoménem i u některých zvířat.
srdíčko z krému

Tantrické kurzy

Vzhledem k ostychu a neochotě sdílet svá intimní bohatství s cizím člověkem, k němuž nemáme osobní láskyplný vztah, jsou dnes mnohem více žádané kurzy tantrických masáží. Partneři totiž ocení, když se mohou věnovat jeden druhému a budou tuto techniku praktikovat sami mezi sebou . Někdy se však stává, že absolvent kurzu ještě několikrát zavítá přímo na masáž do salónu, kde kurz probíhal, neboť ke svým „učitelům“ již pojal větší důvěru.
Tantra je v podstatě pradávná asijská technika, při níž se masér zaměřuje nejen na samotné vyvrcholení, ale jde především o celkovou harmonizaci energetických drah, uvolnění zablokovaných míst na fyzickém těle a zmírnění stresu. Teprve po odblokování tělesných bariér a psychickém uvolnění může dojít ke spontánnímu prožitku vrcholu tantrické masáže, což je také jejím cílem, ačkoliv se to mnozí lidé snaží tabuizovat a zlehčovat.