Proč mít mobilní dům?

Nové mobilní domy jsou naprostým hitem současnosti. Jedná se o velmi levné a zároveň i kvalitní stavby, které je možné postavit již během několika málo dnů. Stavební firmy si dokonce budují své katalogy již předem připravených domů, které je možné si ihned rozebrat.

Mobilheimy jsou velmi oblíbené hlavně proto, že jsou celoročně obyvatelné, kvalitně zateplené a mají již od výrobce kvalitně udělané rozvody elektrického proudu, vody a odpadu. Zkrátka, výrobce obstará vše, na vás je jen najít vhodné místo pro umístění této stavby. Přinášíme vám tedy pár tipů na situace, v kterých se vám tento typ staveb bude určitě hodit!

Prví možností je chata. Chatové oblasti mají na svých pozemcích veškeré rozvody energií. Není tak problém si z mobilního domu udělat luxusní chatu. Navíc, na tyto montované domy není potřeba stavební povolení, není tedy potřeba se dotazovat sousedů, zda vám stavbu povolí – což může být velkou výhodou hlavně za předpokladu, pokud nejsou sousedské vztahy úplně ideální.

dům u lesa

Druhou situací, kdy se vám tento typ stavby bude určitě hodit je v momentě, když se rozhodnete pro dům pro hosty nebo zahradní domek. Vaši hosté v mobilheimu naleznou kvalitní bydlení s vlastní kuchyní a sociálním zařízením. Hosté tak budou mít plné soukromí a mohou si zde dělat cokoliv, co budou chtít. Tento typ staveb oceníte, i pokud máte v domě nějaké zaměstnance, nebo například pokud zaměstnáte studenty na výměnném pobytu.

nový obývací pokoj

Montovaný dům oceníte i v případě, kdy si chcete pořídit vlastní dům a nemáte peníze na klasickou zděnou stavbu. Díky mobilheimu ušetříte mnoho peněz a můžete si dopřát vlastní dům se zahradou.

Pokud vás typ staveb nadchl, máme pro vás dobrou správu! Jedná se o velmi levné stavby, které si může dovolit téměř každý – mobilní dům můžete koupit již od několika stovek tisíc Korun.