Proč je footjob Praha tak vzrušující a oblíbený

Proč je právě footjob vyhledávanou technikou erotických masáží? Odpověď na tuto otázku souvisí s pohledem na lidské, a zvláště pak ženské chodidlo, na jeho nádherné křivky a ladnou geometrickou symetrii.

Dokonalá symfonie tvarů

Ženské tělo je považováno za fantastické dílo „přírody“, všechny symetrické křivky tělesných partií jsou nesmírně obdivuhodné a jistě není náhodou, že právě nahé ženy byly inspirativním objektem zájmu mezi antickými sochaři a malíři. Překrásnou symfonií tvarů a křivek a veškerých proporcí se vyznačují i chodidla. Budete-li se na ně dívat ze všech možných úhlů, jistě vás osloví prostorová zakřivení parabol a elips u samotných prstů, paty a hluboké podélné klenby, stejně jako eliptická harmonie pěti ustupujících prstů. Lidské chodidlo je zkrátka dokonalý geometrický útvar a zaslouží si stejnou pozornost, jako všechny ostatní části těla.

krásné ženské nohy

Co znamená pohled na odhalenou plosku chodidla

Odraz zdravotního stavu – partnerská přitažlivost je vždy mnohem vyšší, má-li dotyčný (dotyčná) zdravá chodidla bez otlaků, deformací, vbočených palců, kladívkových prstů, puchýřů, bez zborcené klenby atp. Zdá se to možná jako hloupost, ale právě chůze je jedním z důležitých ukazatelů zdravotního stavu a chodidla jej dokonale odráží. Podvědomě zkrátka na nich rozpoznáme okamžitým pohledem, zda je náš protějšek zdráv, nebo má nějaký zdravotní handicap, a samozřejmě nás přitahuje vždy přirozený stav věci. Nepodceňujme masérskou techniku footjob, dokáže nám vždy efektivně a ihned prozradit tolik informací a být natolik přitažlivá, že tomu stěží uvěříte, dokud něco takového sami nevyzkoušíte.

lakování nehtů

Obraz lidské postavy – již staří Číňané se specializovali na reflexní masáže a akupresurní body na lidském ušním boltci a chodidle. Tehdy bylo známo, že právě tyto části těla mají tolik nervových zakončení, že lze jimi léčit jakýkoli tělesný orgán. Footjob Praha mataharisalon.cz je velmi oblíbenou technikou i u masérek, a to z toho důvodu, že i jim přináší rozkoš, uvolnění a příjemné pocity. Jemným přejížděním chodidly po nahém těle pak nastává obrovské vzrušení, a čím lépe je naladěna masérka, tím větší prožitek i pro klienta.