Potiskem k originalitě


V dnešní době, kdy je všeho dostatek (a někdy až zbytečně moc), je poněkud těžké lišit se něčím originálním. Ve světě módy to platí ještě o něco více, protože sortiment oblečení, které máme k mání a je nám k dispozici, mnohdy splývá do jednoho druhu a stylu.
mikina s kapsou


Potisk mikin „na míru“


Jestli však toužíte po tom, opravdu se lišit a mít na sobě jedinečný kousek, rozhodně se o to můžete přičinit vlastní kreativitou. V současnosti je poměrně oblíbenou činností nechat si udělat vlastní potisk na trička nebo mikiny. Konkrétně potisk mikin je v tomto ohledu skutečným skvostem, protože při výběru teplejšího oblečení jsme poněkud skeptičtí a mnohdy více nároční.


Chcete se chlubit něčím, co vás bude nejen vystihovat, ale svým způsobem i charakterizovat? V tom případě se zaměřte na naši prodejnu, která vás přesvědčí o tom, že i taková mikina může mít styl a šmrnc, díky obyčejnému nápisu nebo výběru obrázku dle vašich požadavků.


•       Materiál je kvalitní, pohodlný a určitě oceníte i to, že vydrží vypadat báječně i po několika vyprání.


•       Barvu potisku si zvolíte sami a co oceníte ze všeho nejvíce je skutečnost, že nemusíte nikam chodit.


V době internetu je tedy objednání prakticky luxusní záležitostí, která vám ušetří mnoho času.


Dejte všem na známost, že jste pár


Mnoho párů má potřebu ukázat jejich lásku na veřejnost tak, že si projeví jejich cit i formou vzpomínkových předmětů. Dát si váš vlastní nápad na mikiny, který bude symbolizovat a vystihovat vaši lásku můžete i vy, díky šikovnému a jedinečnému potisku. A ostatní vám budou jen tiše závidět to, jak vám to sluší.
červená mikina


Na znak přátelství i jako netradiční dárek


Pokud máte ve svém okolí lidi, se kterými trávíte veškerý váš volný čas a dobře víte, že jim sportovní styl oblékání není cizí, můžete si nechat udělat vaše vlastní mikiny s osobitým potiskem, který bude všem dávat najevo, že jste tým a držíte za jeden provaz.


Nebo se můžete inspirovat a využít potisk jako dárek, kterým nejen potěšíte toho, na kom vám záleží, ale dopřejete mu i pocit, kdy se bude na rozdíl od ostatních lišit stylem, který jen tak někdo nemá.