Postaráme se o úpravu trávníku

Sekání trávy je pro většinu z těch, co vlastní rodinný dům, jistou samozřejmostí, co se péče okolo domu týče, avšak spousta z nás na ni nemá tolik času, mnohdy ani energie kolik by potřebovala. Upravený trávník dodává domu upravený vzhled. Jistě se mezi námi najdou tací, co si potrpí na dokonale upraveném trávníku, včetně okrasných stromů střižených do různých tvarů, nejrůznější jezírka, sošky, okrasná světla apod. Obvykle sekáme trávník přibližně jednou za týden za pomoci sekačky. Zahrada může mít různé využití-od místa k relaxaci, ke které patří bazén, houpačka, místo k vyžití pro děti s dětskými hřišti, až po pěstování bylinek, zeleniny a stromů, které jistě ocení zejména ti, kteří mají rádi domácí zeleninu a ovoce, jelikož chuťově jsou nesrovnatelné s těmi, co seženeme v obchodních centrech.

louka

Dále se zaměříme na neméně důležité trávníky, a těmi jsou rozsáhlé plochy v řádu několika tisíc metrů. I tam je velice důležité se o trávník a vzhled upravené plochy starat. Jedná se například o louky, plochy mezi lesy apod. Zde bývá práce daleko náročnější, jelikož se neprovádí až tak často, jako u rodinných domů.

Pokud i vy patříte k těm, co svůj volný čas raději věnují dětem, rodině, či k prostému odpočinku, neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete veškeré kontakty pro ulehčení starosti o Váš trávník, či plochu, kde je obzvlášť náročné sekání. Zároveň si zde samy můžete vypočítat přibližnou cenu za posekání Vašeho pozemku. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás po celý rok. Společně vytvoříme nezávaznou nabídku a postupu práce a ceně.

odpočinek

Zaměřujeme se zejména na pozemky velikostně od 5 000 m². K práci používáme speciální nástroje-křovinořezy, zahradní malotraktor, jednonápravový mulčovač, traktor s mulčovačem a traktor s lesní frézou. Poradíme si i s náročnějšími terény, kde jsou například jámy, či kopce, nebo zvlášť zanedbané pozemky.

Kontaktujte nás ještě dnes a my vám sdělíme cenu za hodinu sekání trávy Seceni-mulcovani.cz! Jsme tu pro Vás na e-mailu, či telefonu, a svěřte práci na pozemku profesionálům! Svůj volný čas již využijete dle svých představ.