Nebojte se být originální

Založili jste novou firmu a potřebujete jí zviditelnit. Přemýšlíte na propagací? Zní to jako velmi dobrý nápad. Přeci je firma která je na začátku své kariéry, by měla vyniknout. Ale jak na to? Rozdávání letáčků, stavění billboardů, propagace v rádiu nebo v televizi. To je všechno hezké, ale není to tak originální a takové reklamy se na nás hrnou snad všude. Tak jak tedy být originální a zaujmout?

reklamní předměty

A co takhle propagaci v podobě potisku na textil? Zde budeme muset počítat, že náklady budou daleko větší, něž u drobných reklamních předmětů, jako jsou tužky, letáky a podobně. Za to kolikrát potisk na textil jako jsou třeba reklamní trička, čepice nebo dokonce reklamní mikiny https://promotextile.cz/cs/6-mikiny. Reklamní mikiny jsou skvělé, jelikož jsou originální a pro propagaci jsou bezvadné. Už jenom z jediného důvodu, že tohle je málo oblíbené. Čehož mi, můžeme využít. Budete mít něco nového, neobvyklého, neokoukaného a originálního a to přesně chcete.

mikiny

A proč tedy reklamní potisk na mikiny moc firem nevyužívá

  1. ten hlavní problém budou náklady. Jelikož jak už je psáno výše. Náklady jsou poněkud vyšší než na reklamní předměty menšího vzrůstu(tužky, letáky, kšiltovky)
  2. další důvodem je roční období. Mikiny se využívají jako svrchní oděv na podzim, zimu a jaro. Zřídka kdy lidé mikiny využijí v létě. Takže v těchto ročních období bývají spíše zakryté dalším svrchním oděvem jako je třeba kabát nebo bunda a v tom případě není reklamní mikina moc vidět.

Pokud jste se rozhodli pro mikiny a chcete se lišit od ostatních firem nebo společností, tak můžete i značně ušetřit. Nemusíte kupovat přímo značkový textil. a uvedeném odkazu můžete vybírat mikiny ze dvou střihů a na výběr máte taky více barev. Takže si určitě najdete tu svou. Mikiny jsou vyrobené s kvalitního materiálu, tak že se o jejich kvalitu nemusíte vůbec obávat.