Laser game – dokonalá hra pro mladší i starší

Hraní je zábavou, která nepatří pouze do světa dětí, ale můžou si ji dovolit i dospělí. Právě při hře zapomenete na svoje běžné starosti a povinnosti a můžete se příjemně odreagovat. A jakou hru si můžete vyzkoušet?
Trendem dnešní doby je stále více populární laser game.

DSC8052

Rozhodně nejde o žádnou ztrátu času, ale o aktivní zábavu, která vás dokonale pobaví. Jde především o to strávit čas se svými nejbližšími a užít si tak chvíle, na které budete dlouho vzpomínat. Můžete jít na procházku, na zmrzlinu nebo si zaplavat, ale v tomto případě jde o zábavu, která nenudí a jde o něco zcela nového a akčního.

Různé typy arén umožňují různé možnosti her. Princip je vždy stejný, takže v každé aréně dostanete vybavení v podobě vesty a laserové pistole a vašim úkolem je chránit svoje životy a snažit se o odebrání těch soupeřových pomocí zásahů s laserové pistole.

Na rozdíl od paintballu se v tomto případě nemusíte obávat zranění a modřin, protože střely jsou pouze laserové a nijak neublíží.
Užijete si nejen zábavu, ale také pořádné napětí a adrenalin a spálíte také hromadu kalorií. Na chvíli zapomenete, že všechno je pouze hra a vžijete se do situace natolik, že váš adrenalin bude hodně stoupat.

A co víc – jde o zábavu, která stmeluje kolektiv a vztahy, takže skvělá příležitost pro dokonalý školní výlet nebo teambuilding.
Další možností k využití je narozeninový dárek. Takový dárek ocení nejen děti, ale i starší jedinci a věřte, že originalita to bude pořádná. Nějaký dort, květiny a čokolády má dnes každý, ale hru, při které se všichni skvěle pobaví, tak to nemá jen tak někdo.

DSC8007

Pokud nevíte co dělat o víkendu nebo kdykoliv v týdnu, tak vezměte partu lidí a vyrazte za tímto adrenalinem. Rozhodně nebudete litovat, že jste nezůstali doma při televizi nebo u počítače, protože takovou legraci byste si určitě neužili.