Kytarista může být každý

Jezdili jste jako děti na tábory? Co jste měli nejraději? Soutěže, bojovky, večerní táboráky nebo noční stezku odvahy?

Priority se asi mění s věkem, ale u večerního táboráku, kdo uměl hrát na kytaru a ten kdo uměl zpívat, to byli králové večera a milovaly je všechny holky.

Ale nejen na táborech je kytarista hvězdou. Zahrát nějakou tzv. odrhovačku, brnknout pár akordů na školních kurzech, podnikových večírcích, narozeninových oslavách, nebo jen tak při posezení s kamarády, tím vždy získáte srdce všech přítomných a vždy budete na takové akci vítaný host.

kytara

Že byste se to chtěli naučit, ale nevíte, jak začít? Nejste si jistí, že máte hudební sluch a řada dalších ale, kterými se jen vymlouváte a neustále to odkládáte na někdy jindy?

Takže! Chcete-li se opravdu naučit hrát na kytaru, naučit se základních pár akordů na kytaru, není nic jednoduššího než si pořídit kytaru a začít se učit. Už nic zbytečně neodkládejte! Určitě na internetu najdete spoustu obrázků, podle kterých se naučíte akordy pro kytaru, aniž byste museli znát noty. Obrázky, které vám ukáží kde kterou strunu zmáčknout a kterým prstem. Stejně tak na internetu najdete napsané akordy a texty k oblíbeným písničkám. Staší si zvolit ty pro začátečníky.

kytara

Pokud internet nestačí a potřebujte se naučit skutečné základy hry na kytaru, rytmy, základní kytarové techniky a hlavně, máte-li problém u učení vydržet a nechcete to vzdát po prvních neúspěších, tak doporučujeme kytarový kurz. V dnešní době lze najít spoustu kurzů on-line, takže nebudete omezováni na určitý den v týdnu a určitou hodinu, ale pustíte si lekci, kdykoliv http://synonymus.cz/kdykoliv/ budete mít čas. Nedělejte to ovšem kolem půlnoci, sousedi by pro vaše hráčské nadšení nemuseli mít pochopení.

Chcete se naučit hrát na kytaru? Tak už žádné ale, a rychle koukněte na nějaký ten bazar a kupte si kytaru!