Filmy roku 2018, které si nesmíte nechat ujít

2018 byl rok stovek premiér filmů jak známých, tak neznámých. Udržovat krok s filmovými trendy se stalo mnohem jednodušším s nástupem aplikací a stránek pro sledování filmů, přesto nám však často ty nejlepší snímky uniknou nebo nás nezaujmou na první pohled. Níže zmíněné filmy jsou průřezem napříč žánry a popularitou, abyste si i právě vy mohli najít ten svůj.
sledování tv
·         Annihilation
IMDb hodnocení: 6,9/10
Tento dech beroucí sci-fi horor si získal pozitivní ohlasy po celém světě, a to nejen díky svému napínavému, mysterióznímu ději, ale i díky úžasným efektům, které nejsou k vidění v mnoha filmech.
 
·         To All The Boys I’ve Loved Before
IMDb hodnocení: 7,4/10
Středoškolské drama je tématem, které nikdy neomrzí, a popularita této romantické komedie tomu odpovídá. Líbiví herci, chytlavé skladby a samozřejmě vtipná, zamilovaná dějová linka – tento film má zkrátka všechno, co potřebujete na dlouhé zimní (či letní) večery.
 
·         Exctinction
IMDb hodnocení: 5,9/10
Pokud hledáte film, který vás od začátku do konce nenechá ani na minutu vydechnout, právě jste ho našli.  Tento sci-fi thriller, který se odehrává v nedaleké budoucnosti, vás vtáhne do děje a představí zápletky, jaké si ani nedokážete představit.
 popcorn a bonbony
·         A Wrinkle In Time
IMDb hodnocení: 4,2/10
I přes rozporuplné hodnocení je tento film ideálním programem pro rodinný večer s dětmi, obzvlášť pokud oceníte nádherné světy za hranicemi Země a precizní kombinaci animace s hraným obsahem, skrz kterou je tento příběh o lásce a rodinně vyprávěn.
 
·         The Cloverfield Paradox
IMDb hodnocení: 5,6/10
Nejnovější snímek mysteriózní trilogie Cloverfield přináší husí kůži nahánějící děj, který zůstává záhadným a nevysvětlitelným až do poslední minuty, a dech beroucí kinematografii spojenou s počítačovými efekty, které dodávají filmu hororový podtón.
 
Ať už hledáte jakýkoli žánr, tyto filmy jsou zaručeným úspěchem při jakémkoli filmovém večeru. Jaké filmy roku 2018 jste si oblíbili vy a jaké vás naopak nenadchly?