Co přísluší starším dámám?

I když není nikde napsáno, jak se mají oblékat skupiny lidí rozdělené do různých generací, s určitostí lze říct, že starší dámy by měly působit elegantně a volit outfit, který bude příslušný jejich věku. Svým způsobem je to oblečení, díky kterému se reprezentují všude, kam se pohnou a z toho důvodu, by jeho výběr měl podléhat určitému řádu.
žena v klobouku

Elegance a styl

Styl oblékání, který podléhá eleganci a určitému šarmu, by měl být každé dámě ve středním věku blízký a pro ni typický. Oblečení, které nosí mladší generace by vyvolala nejen vlnu kritiky a posměšků, ale i znehodnotila všechno to, co můžete ještě pokládat za vaše přednosti, se kterými se můžete chlubit. Váš výběr, byste proto měly zaměřit na váš ročník, díky čemu se dopracujete k opravdu perfektnímu stylu.
•       Kostýmy– ano, jsou nesmírně elegantní a populární. Nemusí se jednat pouze o kostým se sukní, vkusný a moderní je i ten kalhotový, který využijete obzvláště do práce.
•       Šaty– zapomeňte na denim a různé džíny, dejte přednost půvabu, který v sobě mají sukně a šaty. Můžete jich nosit v jakémkoliv ročním období a vždy vás vyzvednou na úroveň krásné a stylové dámy, která ví, jak udělat to, aby šla s módními trendy.
•       Boty– v čem se rozhodně nemusíte omezovat, je výběr bot neboli lodiček a kozaček, které se dle věkové kategorie nedělí. Všechny boty na vysokém podpatku jsou slušivé a trefa do černého, které byste se měly držet, ať už vám je kolik je.
relaxační čtění

Doplňky pro dámy

I s výběrem módních doplňků si musíte dát záležet. Je potřeba zvolit vkusně a dle toho, co z vás udělá ženu v těch nejlepších letech. K šatům nebo sukním nezapomínejte doladit tak nezbytný doplněk, jakým jsou punčocháče. Holé nohy se opravdu nenosí a ve vašem věku, by se jednalo spíše o velké faux pas. Na co se zaměřte jsou šátky, díky kterým se budete cítit krásně a uhlazeně. V nesmírně lákavém sortimentu najdete takové, které báječně sladíte do vašeho šatníku.
Šperky,bez kterých by to možná ani nešlo, volte decentně a dejte přednost jednoduchému stylu. Přeplácané „cetky“ se už nenosí a vždy myslete na to, že s jedním uděláte více parády než s mnoha najednou.

Nezařazené